آراد برندینگ
خانه / گواهینامه ایزو / گرفتن گواهینامه ایزو tuv

گرفتن گواهینامه ایزو tuv

یکی از معتبرترین مدارکی که در ارتباط با مدارک ایزو فعالیت می کند، گواهینامه ایزو tuv می باشد. این شرکت در آلمان حضور دارد و دارای نمایندگی در کشور ما هم هست.
بسیاری از شرکت ها و مدیران می خواهند مدرکی دریافت کنند که از اعتبار بالایی برخوردار باشد، هم چنین این سازمان ها به دنبال راه حلی هستند که در اسرع وقت بتوانند این مدارک را دریافت کنند. به جرات می توان گفت که گواهینامه ایزو tuv در حال حاضر در کشور ما از بیش ترین اعتبار برخوردار است و شاید یکی از مهم ترین دلایل آن، پایبندی این شرکت به اصول و قواعد مربوط به ثبت مجوز ایزو است.

گواهینامه ایزو tuv

هزینه صدور گواهینامه ایزو tuv

صدور این گواهینامه برای تمامی استاندارد های ایزو امکان پذیر است، به غیر از استاندارد ایزو 17025 که سازمان استاندارد آن را صادر می کند، توف نورد مجوز ثبت و صدور تمامی مدارک را دارد و این یکی از مهم ترین دلایل برای بالا رفتن اعتبار شرکت است.
اگر به فکر گرفتن گواهینامه ایزو tuv برای سازمان خود هستید باید خود را برای هزینه هایی به مراتب بیش تر از سایر شرکت های صدور گواهی ایزو آماده کنید. به طور مثال برای صدور ایزو 9001 هزینه این مدرک برای شرکت توف نورد به بالای 3 میلیون تومان می رسد و هزینه مشاوره و پیاده سازی آن بستگی به نظر مشاور دارد، ولی معمولا هزینه مشاوره آن کم تر از 3 میلیون تومان نیست.

گواهینامه ایزو tuv

اعتبار گواهینامه ایزو tuv

گواهینامه صادره از این شرکت، یکی از آن مدارکی است که زیر نظر سازمان تایید صلاحیت ایران و کسب مجوز از این سازمان معتبر با همان ناسی را دارد. برای گرفتن آن نیز قواعد سفت و سخت ممیزی های داخلی و خارجی حکم فرما است که معمولا برای برخی از استاندارد های تخصصی تر هم چون ایزو 13485 و iatf 16949 این قاعده بسیار سخت گیرانه تر می باشد. شما عزیزان جهت مشاوره در خصوص چگونگی دریافت این گواهینامه و راهکارهای مربوط به تسریع روند پیاده سازی، می توانید با کارشناسان شرکت آروین ایزو تماس حاصل فرمایید.

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205

مطلب پیشنهادی

اخذ گواهینامه ایزو فوری

گواهینامه ایزو امروزه دریافت گواهینامه ایزو فوری از ضروریات مهم سازمان وشرکت ها می باشد.این …

کانال تلگرام