مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دوره ایزو 50001 به صورت عملی

آنچه در این مقاله میخوانید.....

الزامات دوره ایزو 50001هزینه دوره ایزو 50001
دوره ایزو 50001

در کشور ما دوره ایزو 50001 به صورت عملی بسیار کم وجود دارد، به همین دلیل ما بر آن شدیم تا یکی از منحصر به فردترین این دوره آموزشی را برگزار کنیم تا تمامی افراد بتوانند الزامات سیستم مدیریت انرژی را به شکل واقعی درک کنند.
هر روز محتوای درون استاندارد ایزو 50001 به نسبت گذشته از درجه اهمیت بالاتری برخوردار می شود و این بر می گردد به الزامات داخلی این استاندارد. اما در دوره ایزو 50001 که توسط تیم کارشناس فنی آروین ایزو طراحی شده  چه محتویاتی قرار گرفته است؟ آیا با دیدن این دوره آموزشی، صفر تا صد مسائل پیاده سازی مربوط به این استاندارد به افراد آموزش داده می شود؟ با ما همراه باشید.

الزامات دوره ایزو 50001

در این دوره آموزشی 3 بخش اقدامات اصلاحی، ممیزی داخلی و بازنگری مدیریت مربوط به سیستم مدیریت انرژی به همراه 4 اصل و شاخه دمینگ که شامل طرح ریزی، اجراء، بررسی و پایش اندازه گیری به شکلی کامل و به صورت کاملا عملی و تخصصی قرار گرفته است. مخاطبان این دوره شامل مدیران کیفیت و محیط زیست، مدیران تضمین کیفیت کارخانه تولیدی، مسئولین بهبود تاسیسات شرکت و تمامی افرادی است که به مسائل مدیریت انرژی و زیست محیطی علاقمند هستند و می خواهند در این رشته مشغول به فعالیت شوند را شامل می شود.

دوره ایزو 50001

هزینه دوره ایزو 50001

هزینه سرمایه گذاری در این دوره اموزشی، 250 هزار تومان است و هم چنین به مخاطبین پایان دوره، مدارک بین المللی به صورت رایگان تحویل داده می شود. این دوره آموزشی به شکل غیر حضوری و به دو صورت انجام می پذیرد. اولین روش تشکیل کلاس های LMS و مجازی است که مخاطب می تواند سوالات و پیشنهادات خود را با استاد کلاس مطرح کند و یا به صورت مجازی و ارسال ویدئوهای آموزشی به مخاطب است. در صورت نیاز به آموزش این دوره و هم چنین دریافت نمونه هایی از ویدئوهای آموزشی می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید تا به شکل کامل راهنمایی شوید.

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید