مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید مدرک ایزو با قیمت مناسب

آنچه در این مقاله میخوانید.....

هزینه خرید مدرک ایزوسفارش گواهی ایزو
خرید مدرک ایزو

در این سایت، خرید مدرک ایزو با قیمت مناسب امکان پذیر است، اما قبل از هر چیز بایستی یک سری اصول و قوانین مربوط به سیستم های مدیریتی و کیفیتی در قبال ارائه گواهی بین المللی، انجام شود.
بسیاری از اشخاص در ایران به سایتی احتیاج دارند که بتواند خرید مدرک ایزو را برای آن ها امکان پذیر کند. مهم ترین شاخصه در جهت دریافت مدارک بین المللی، قیمت مربوط به آن است. اگر می خواهید مدرک معتبری دریافت کنید، قبل از هر چیزی بایستی تمامی مدارک و آموزش های استاندارد مربوطه را دریافت کنید. برخی از سازمان ها، امتحان برگزار می کنند و برخی هم بعد از دادن آموزش ها بلافاصله مدرک را برای شما صادر می کنند.

خرید مدرک ایزو

هزینه خرید مدرک ایزو

با داشتن مدرک ایزو بین المللی، می توانید نشان دهید که تمامی قوانین و مستندات مربوط به استاندارد مورد نظر را دریافت کرده اید. داشتن چنین مدرکی به پرستیژ و هم چنین دانش عمومی سازمان شما کمک می کند، هم چنین برای افرادی که به دنبال کار می گردند داشتن گواهینامه های بین المللی تاثیر بسیار زیادی در انتخاب شغل مورد نظر آن ها را دارد. هم چنین cb های بین المللی درخارج از کشور هم اعتبار دارند چون دارای کد ریجستری هستند و اگر قصد خروج از کشور را دارید داشتن چنین مدارکی کمک شایانی در افزایش پذیرش شغلی خواهد کرد. هزینه های مربوط صدور گواهی های مربوطه برای اشخاص حدود 400 هزار تومان و برای سازمان ها به بالای 500 هزار تومان می رسد.

خرید مدرک ایزو

سفارش گواهی ایزو

برای سفارش گواهی های مربوط به استاندارد های مختلف، ابتدا بایستی ما اطلاعات کافی از شما را داشته باشیم تا تعامل همکاری بهتری با هم داشته باشیم و بتوانیم در اسرع وقت آموزش های مربوط به استاندارد مورد نظر را برای شما بفرستیم. جهت انجام سفارشات مقدماتی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

arviniso.ir
[toggle title=”راه های ارتباطی” state=”open”]- شماره موبایل: 09902702205 – شماره ثابت: 08733230268 – آدرس ایمیل: iso.qal60@yahoo.com[/toggle]

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید