مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

چگونگی دریافت گواهینامه ایزو 27001

آنچه در این مقاله میخوانید.....

گواهینامه ایزو 27001 چیست:ISMS (سیستم مدیریت امنیت اطلاعات) چیست؟نحوه پیاده سازی ایزو 27001:آیا می دانید به چه دلیل ممیزی های ایزو 27001 انجام می شود؟خلاصه ای از الزامات ایزو 27001:نمونه گواهینامه ایزو 27001 و مزایای دریافت آن: چگونگی دریافت گواهینامه ایزو:هزینه گواهینامه سیستم مدیریت امنیت (ایزو 27001) چقدر است؟

اگر می خواهید جهت دریافت گواهینامه ایزو 27001 که در خصوص “اطلاعات و امنیت نظام مدیریتی” است، اقدام کنید. کافیست فرم موجود در سایت ما را پر کنید تا مشاوران ما در خصوص چگونگی دریافت این گواهینامه شما را راهنمایی کنند. دریافت این گواهی نشان می دهد که سازمان شما برای محافظت از داده ها، فرآیندها و فناوری (به عنوان مثال ابزارها و سیستم ها) سرمایه گذاری کرده است.

گواهینامه ایزو 27001 چیست:

این گواهینامه برای ارزیابی مستقل و تخصصی در خصوص اینکه آیا داده های شما به اندازه کافی محافظت شده است صادر می شود. صدور گواهینامه باید از طریق یک سازمان معتبر انجام شود. با اخذ این گواهی به سرمایه گذاران و سایر افراد علاقه مند نشان می دهید که مدیریت شما، بر اساس بهترین روش بین المللی امنیت اطلاعات می باشد.
انطباق با استاندارد این ایزو اهمیت زیادی دارد زیرا الزامات نظارتی (مانند GDPR ، HIPAA و CCPA) سازمان ها را برای محافظت از اطلاعات شخصی و مصرف کننده خود تحت فشار قرار می دهد.

ISMS (سیستم مدیریت امنیت اطلاعات) چیست؟

ISMS یک نظام مدیریتی قوی، مستند و تعریف شده است که شامل مجموعه ای از سیاست ها، فرآیندها و سیستم های مدیریت ریسک برای داده های سازمانی، با هدف اطمینان از سطح قابل قبول ریسک امنیت اطلاعات می باشد. با ارزیابی های و بررسی ریسک به شناسایی تهدیدات امنیتی و صدمه هایی که باید از طریق مجموعه ای از کنترل ها مدیریت شوند، کمک می کند.
داشتن یک ISMS مناسب با ایزو 27001 به شما کمک می کند، رازداری، صداقت و در دسترس بودن کلیه داده های شرکت را به روشی بهینه و مقرون به صرفه مدیریت کنید.

نحوه پیاده سازی ایزو 27001:

پیاده سازی و اجرای ایزو 27001 مراحل مختلفی را در بر می گیرد مانند: محدوده بندی پروژه، بدست آوردن تعهد رهبری ارشد برای تأمین منابع لازم، ارزیابی ریسک، اجرای کنترل های لازم، ایجاد مهارت های داخلی مناسب، ایجاد سیاست ها و رویه هایی برای حمایت از اقدامات خود، اجرای فنی اقدامات برای كاهش خطرات، انجام آموزش آگاهی برای همه كارمندان، نظارت و ممیزی مستمر ISMS و انجام ممیزی برای دریافت گواهینامه ایزو 27001.

آیا می دانید به چه دلیل ممیزی های ایزو 27001 انجام می شود؟

گواهینامه را می توان پس از انجام ممیزی خارجی زیر نظر سازمان استاندارد دریافت کرد. که در این فرآیند حسابرسان اقدامات، خط مشی ها و رویه های سازمان را بررسی می کنند تا ارزیابی کنند آیا ISMS از الزامات استاندارد برخوردار است یا خیر؟
صدور گواهینامه معمولاً به مدت چند ماه طول می کشد، اما گاهی سازمان ها مجبور می شوند برای روند بهبود مستمر، ممیزی های داخلی معمول را انجام دهند. و معمولا پس از تأیید و صدور، سازمان صدور گواهینامه معمولاً ارزیابی سالانه ای را برای نظارت بر انطباق انجام می دهد.

خلاصه ای از الزامات ایزو 27001:

هر گواهی یک سری الزامات دارد که الزامات گواهینامه ایزو 27001 شامل موارد زیر است:

 1. سیاست های مربوط به ایمنی و امنیت اطلاعات
 2.  ایمنی منابع انسانی
 3.  کنترل دسترسی ها
 4.  ارگان های امنیت
 5.  رمزگذاری
 6.  امنیت محیطی و عملیاتی و ارتباطات
 7. دستیابی و توسعه و نگهداری سیستم
 8.  روابط تأمین کننده
 9. ریاست حوادث امنیت اطلاعات

نمونه گواهینامه ایزو 27001 و مزایای دریافت آن:

جالب است بدانید که تاکنون بیش از 40000 سازمان در خصوص دریافت این گواهینامه اقدام کرده اند. این به سازمانها کمک می کند اقدامات امنیتی داده های خود را با یک معیار ثابت و قابل اعتماد هماهنگ کنند. البته گاهی هم برای شرکت در مناقصه از این گواهی ایزو استفاده می کنند.

 

 چگونگی دریافت گواهینامه ایزو:

در خصوص چگونگی دریافت گواهی ایزو باید بدانید که قطعا یک سری مراحل باید طی شود مثله:

 1. فرستادن فرم درخواست ایزو برای ما
 2. تعیین یک مرجع معتبر( CB) جهت دریافت ایزو
 3. پاس کردن الزامات ایزو
 4. انجام ممیزی های ایزو
 5. انجام ممیزی های مراقبتی پس از دریافت ایزو

هزینه گواهینامه سیستم مدیریت امنیت (ایزو 27001) چقدر است؟

در این خصوص باید به چند نکته توجه کنید اگر می خواهید گواهینامه شما زیر نظر سازمان استاندارد باشد باید بیش از 15 میلیون تومان هزینه کنید. اما اگر گواهینامه از شرکت توف سنتر آلمان بخواهید هزینه آن یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.
اگر قصد دریافت گواهینامه ایزو 27001 را دارید با ما تماس بگیرید:

مدیر فروش خانم محمدی: 09185210731
مدیریت آقای کریمی پور: 09902702205

 

 

 

 

 

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید