مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

شرکت ایزو qal انگلستان

آنچه در این مقاله میخوانید.....

نمایندگی شرکت ایزو qal انگلستاننحوه استعلام مدرک های صادر شده از شرکت qalمدت زمان جهت صدور مدرک qalهزینه گواهینامه ایزو qal انگلستانچگونگی دریافت مدرک ایزو

امروز می خواهیم در ارتباط با شرکت ایزو qal انگلستان که یکی از شرکت های معتبر در زمینه صدور مدارک بین المللی است صحبت کنیم. حدود 80 درصد از آموزشگاه های سراسر کشور برای صدور مدرک خارجی از این گواهینامه استفاده می کنند و می خواهیم دلایل مربوط به آن را توضیح دهیم.
اکثر شرکت های بین المللی که در زمینه صدور گواهینامه های بین المللی فعالیت دارند، هزینه های بالایی را از مشتریان اخذ می کنند، در حالی که شرکت ایزو qal انگلستان این هزینه را بسیار پایین آورده و به تعداد متقاضیان گواهینامه به مشتریان تخفیف می دهد. این مهم ترین دلیل در رابطه با برند شدن این شرکت است.

ایزو qal انگلستان

نمایندگی شرکت ایزو qal انگلستان

این شرکت برای گسترش فعالیت خود نمایندگان زیادی را در سراسر دنیا برگزیده است. وظیقه این نمایندگان انتقال دانش و اطلاعات شرکت مادر در زمینه استاندارد های ایزو است. اما این حوزه وسیع تر شده و شاهد آن هستیم که بسیاری از آموزشگاه های ایرانی برای گرفتن مدرک خارجی از مزایای شرکت qal انگلستان استفاده می کنند.

نحوه استعلام مدرک های صادر شده از شرکت qal

ما نحوه استعلام گواهی qal را به شما آموزش خواهیم داد تا از صحت گواهی خود اطمینان حاصل کنید. لطفا در این خصوص به مقاله نحوه چگونگی مدرک ایزو qal انگلستان مراجعه کنید زیرا صفر تا صد استعلام در این مقاله به زبان ساده برای شما تدوین شده است.

مدت زمان جهت صدور مدرک qal

لازم است بدانید که برای اخذ مدرک qal زمان زیادی نمی برد. بازه زمانی آن یک هفته الی ده روز می باشد که این مدت بستگی به شهر متقاضی و شرایط پست دارد. به طور مثال برای شهر تهران 4 الی 5 روز اما برای سایر شهرها 7 الی 10 روز زمان می برد تا این مدرک کاربردی قابل استعلام بدست متقاضی برسد.

هزینه گواهینامه ایزو qal انگلستان

اما هزینه مربوط به گواهی های این شرکت چیزی در حدود 800 هزار تومان است. البته این هزینه گواهی های سازمان است، در حالی که قضیه برای گواهی های شخصی به مراتب ساده تر است و افراد می توانند با پرداخت مبلغ 200 هزار تومان صاحب مدرک بین المللی شوند.

ایزو qal انگلستان

چگونگی دریافت مدرک ایزو

اما برای این که شما بتوانید این مدرک را دریافت کنید، نخست باید تمامی مجوزهای لازم از مراکز معتبر رصد شود. هم چنین بایستی تمامی آموزش های مربوطه توسط شرکت ما گذرانده شود. چیزی که بسیار پراهمیت است پر کردن فرم های مربوط به ممیزی استاندارد مربوطه در شرکت است. علی الخصوص برای استاندارد های تخصصی. برای دانشجویان خود هم می توانید با ارسال عکس و نام و نام خانوادگی افراد این مدرک را از شرکت ایزو qal انگلستان دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

                                     خانم محمدی: 09185210731
                                     آقای کریمی پور : 09902702205
خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید