آراد برندینگ
خانه / ایزو qal / شرکت ایزو qal انگلستان

شرکت ایزو qal انگلستان

امروز می خواهیم در ارتباط با شرکت ایزو qal انگلستان که یکی از شرکت های معتبر در زمینه صدور مدارک بین المللی است صحبت کنیم. حدود 80 درصد از آموزشگاه های سراسر کشور برای صدور مدرک خارجی از این گواهینامه استفاده می کنند و می خواهیم دلایل مربوط به آن را توضیح دهیم.
اکثر شرکت های بین المللی که در زمینه صدور گواهینامه های بین المللی فعالیت دارند، هزینه های بالایی را از مشتریان اخذ می کنند، در حالی که شرکت ایزو qal انگلستان این هزینه را بسیار پایین آورده و به تعداد متقاضیان گواهینامه به مشتریان تخفیف می دهد. این مهم ترین دلیل در رابطه با برند شدن این شرکت است.

ایزو qal انگلستان

نمایندگی شرکت ایزو qal انگلستان

این شرکت برای گسترش فعالیت خود نمایندگان زیادی را در سراسر دنیا برگزیده است. وظیقه این نمایندگان انتقال دانش و اطلاعات شرکت مادر در زمینه استاندارد های ایزو است. اما این حوزه وسیع تر شده و شاهد آن هستیم که بسیاری از آموزشگاه های ایرانی برای گرفتن مدرک خارجی از مزایای شرکت qal انگلستان استفاده می کنند.

هزینه گواهینامه ایزو qal انگلستان

اما هزینه مربوط به گواهی های این شرکت چیزی در حدود 800 هزار تومان است. البته این هزینه گواهی های سازمان است، در حالی که قضیه برای گواهی های شخصی به مراتب ساده تر است و افراد می توانند با پرداخت مبلغ 60 هزار تومان صاحب مدرک بین المللی شوند.

ایزو qal انگلستان

چگونگی دریافت مدرک ایزو

اما برای این که شما بتوانید این مدرک را دریافت کنید، نخست باید تمامی مجوزهای لازم از مراکز معتبر رصد شود. هم چنین بایستی تمامی آموزش های مربوطه توسط شرکت ما گذرانده شود. چیزی که بسیار پراهمیت است پر کردن فرم های مربوط به ممیزی استاندارد مربوطه در شرکت است. علی الخصوص برای استاندارد های تخصصی. برای دانشجویان خود هم می توانید با ارسال عکس و نام و نام خانوادگی افراد این مدرک را از شرکت ایزو qal انگلستان دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205
کانال تلگرام