مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید گواهینامه ایزو در سایت

آنچه در این مقاله میخوانید.....

گواهینامه ایزو چیست؟آیا خرید گواهینامه ایزو امکان پذیر است؟هزینه داشتن گواهینامه ایزو چقدر است؟جهت ثبت نام ایزو چیکار کنیم؟

یکی از کلمات کلیدی در حوزه ایزو و استاندارد که بسیار زیاد در اینترنت سرچ می شود، خرید گواهینامه ایزو است. آیا واقعا مدارک سیستم های مدیریتی و کیفیتی هم چون کالایی خاص در سایت های ایرانی به فروش می رسد، با ما همراه باشید تا در این رابطه بیشتر توضیح دهیم.

گواهینامه ایزو چیست؟

یک مدرک بین المللی است که نشان می دهد شرکت مورد نظر، ایزوی مربوطه را به درستی در سطح سازمان خود رعایت کرده است. در حال حاضر برای شرکت در مناقصات بین المللی و پول ساز و هم چنین مانور تبلیغاتی از مدرک ایزو بسیار زیاد استفاده می شود، هم چنین با خرید گواهینامه ایزو می توانید پرستیژ کاری خود را به شدت افزایش بخشید.

خرید گواهینامه ایزو

آیا خرید گواهینامه ایزو امکان پذیر است؟

سوال اصلی در رابطه با این مدرک، چگونه گرفتن آن است؟ این مدرک بین المللی مانند کالای فیزیکی نیست که بتوان با پرداخت مبلغی دریافت کرد. در واقع داشتن گواهی ایزو نیازمند گذراندن یک پروسه در سطح سازمان است. که مشاور مورد نظر با بررسی دقیق و جامع از سطح سازمان و دریافت اطلاعات کافی، الزامات ایزوی مورد نظر را با اطلاعات شرکت همسان می کند و پس از گذراندن موفقیت آمیز دوره های ممیزی ایزو، می توان به داشتن گواهینامه ایزو امیدوار بود.

خرید گواهینامه ایزو

هزینه داشتن گواهینامه ایزو چقدر است؟

هزینه ای که بابت دریافت آن پرداخت می کنید در مقایسه با مزایای آن بسیار ناچیز است. چون که امروزه برای رقابت کردن در سطح بازار داشتن مدارک بین المللی از سیستم های مدیریتی و کیفیتی، اجباری است. بدون داشتن این مدرک به هیچ عنوان نمی توانید در سطح سازمان خود را مطرح کنید. در حال حاضر شرکت مشاورین آروین ایزو برای صدور هر مدرک ایزو از مراجع بین المللی و با کد ریجستری مبلغی در حدود 2 میلیون تومان دریافت می کند.

جهت ثبت نام ایزو چیکار کنیم؟

جهت صدور مجوز ایزو، بایستی مشاوره دریافت کنید. اگر می خواهید در مدت زمانی اندک این مدرک بین المللی را دریافت کنید، حتما با کارشناسان و مشاورین ما در این رابطه تماس حاصل فرمایید. مهم ترین مساله شناخت سازمان شما و هم چنین ایزویی است که به کار حوزه فعالیت شما می خورد. برای این مساله می توانید فرم دریافت مشاوره را تکمیل یا با ما ارتباط بگیرید.

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید