مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راهنمای اخذ ایزو برای شرکت

آنچه در این مقاله میخوانید.....

راهنمای اخذ ایزو در ایرانشرکت مشاوره آروین ایزو

قبل از این که شرکت های مختلف بخواهند گواهی مربوط به استاندارد های مدیریتی و کیفیتی را دریافت کنند به راهنمای اخذ ایزو به صورت جامع و کامل نیاز دارند تا از هدف خود مطمئن شوند.
معمولا برای دریافت یک گواهی ایزو، سازمان چندین مرحله را بایستی طی کند. اولین مرحله انتخاب یک شرکت مشاور در این زمینه است. پس از بستن قرار داد بایستی مبالغ از سمت سازمان پرداخت شود. مبلغ پیش پرداخت، بستگی به نظر شرکت های مشاوره ای دارد، اما معمولا این مبلغ 30 الی 40 درصد کل پروژه است. پس از این کار شرکت مشاوره ای موظف می شود که تاریخ مشاوره را هماهنگ کند، این تاریخ معمولا یک هفته پس از این که پیش پرداخت را واریز کردید تعیین می شود.

راهنمای اخذ ایزو

راهنمای اخذ ایزو در ایران

شرکت های مشاوره ای مربوط به پیاده سازی مستندات الزامات ایزو در ایران بسیار زیاد است و این موضوع کار را برای مدیرانی که قصد گرفتن ایزو را دارند سخت کرده است، به همین دلیل لازم می دانیم راهنمای اخذ ایزو را در ایران تشریح کنیم.

معمولا برای دریافت certificate بایستی ابتدا ممیزی های حضوری و غیر حضوری در سازمان شما صورت بگیرد. تمامی مدارک ایزو برای معتبر بودن بایستی حتما از ab خاصی اعتباربخشی شده باشند. در ایران ab های مربوط به سازمان iaf از اعتبار زیادی برخوردار هستند، هم چنین هزینه های مربوط به صدور این گواهی ها بالای 3 میلیون تومان است. اما ab های خصوصی زیر 1 میلیون تومان هم گرفته می شود. در حالی که هر دوی آن ها در ایران معتبر هستند.

راهنمای اخذ ایزو

شرکت مشاوره آروین ایزو

شرکت مشاوره آروین ایزو با چندین سال سابقه فعالیت در زمینه مشاوره و پیاده سازی استاندارد های ایزو و هم چنین نمایندگی از شرکت های مختلف cb در زمینه ثبت و صدور گواهی های ایزو، آمادگی لازم جهت دریافت استاندارد مورد نظر شما را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و هم چنین راهنمایی کامل و رایگان برای گرفتن ایزو، با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

 

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید