مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

گواهینامه ایزو 13485 چگونه گرفته می شود؟

آنچه در این مقاله میخوانید.....

انواع گواهینامه ایزو 13485انتخاب شرکت های تجهیزات پزشکی
گواهینامه ایزو 13485

یکی از دغدغه های مهم در حوزه تجهیزات پزشکی، گرفتن گواهینامه ایزو 13485 است، که بسیاری از مدیران این سوال را دارند که این مدرک چگونه گرفته می شود و چه کارهایی باید در سازمان صورت بپذیرد؟
هدف از گرفتن گواهینامه ایزو 13485 برای سازمان های پزشکی چیست؟ آیا این سازمان ها تنها برای مزیت رقابتی و جداسازی خود از رقیبان می خواهند گواهینامه دریافت کنند یا این که قصد اخذ تاییدیه وزارت بهداشت را دارند. اگر قصد ایجاد مزیت رقابتی در بین رقبا را دارید باید به یک شکل عمل کنید و اگر خواهان تاییدیه بهداشت هستید باید به شکل دیگری عمل کنید.

گواهینامه ایزو 13485

انواع گواهینامه ایزو 13485

همان طور که در متن بالا اشاره کردیم، برای این که بخواهید مزیت رقابتی ایجاد کنید به راحتی می توانید گواهینامه cb را انتخاب کنید و با هزینه ای معقول و مناسب این مدرک بین المللی را سفارش دهید، متاسفانه در حال حاضر برخی از این شرکت ها در ایران اعتبار ندارند اما برای امور بین المللی و هم چنین بستن قرار دادها می توانید از آن بهره بگیرید.

برای تاییدیه وزارت بهداشت باید هزینه زیادی پرداخت کنید و گاهی این هزینه ها به بالا 20 میلیون تومان می رسد، در حالی که برای مدارک عضو cb این هزینه ها زیر 2 میلیون تومان است. تنها دو یا سه مورد از cb های خارجی مورد تایید وزارت بهداشت هستند و برای گرفتن مدرک از این cb ها باید هم هزینه مشاوره پرداخت کنید، هم ممیزی و هم در نهایت هزینه صدور گواهینامه. برای صدور گواهینامه تنها باید 5 میلیون تومان پرداخت کنید.

انتخاب شرکت های تجهیزات پزشکی

با استفاده از اطلاعات بالا می توانید انتخاب خود را در زمینه گواهینامه ایزو، به ما ارائه کنید و با استفاده از فرم سفارش گواهینامه ایزو، اطلاعات مختصر شرکت خود را در اختیار ما بگذارید هزینه ها را خدمت شما اعلام کنیم. شرکت آروین ایزو توانایی صدور این دو نوع گواهینامه را دارد.

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید