آراد برندینگ
خانه / ایزو 9001 / اخذ ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت

اخذ ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت

برای اخذ ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت بایستی چند دستورالعمل و روش اجرایی در سازمان شما به اجراء دربیاید تا ما بتوانیم گواهینامه مدنظر شما را صادر کنیم.
ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت مهم ترین استاندارد در حوزه های مختلف است. تمامی سازمان ها برای این که بتوانند بهینه سازی درستی در ارتباط با فرآیندهای کسب و کار داشته باشند نیاز به پیاده سازی ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت هستند. هر چند در برخی از سازمان هنوز این استاندارد پیاده سازی نشده است و مدیران آن ها اعتقاد چندانی به این اصول ندارند اما واقعیت دنیای کسب و کار امروزی و رقابتی شدن بسیاری از حوزه ها ایجاب می کند تا به شکل بهینه ترین حالت به سوی بازار رقابتی امروز برویم.

جزئیات ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت

این جزئیات دو مبحث را در سازمان مورد رصد و پیاده سازی قرار می دهد، نخست اجرای درست سیستم های مدیریتی در سازمان به شرطی که هم سو با فرآیندهای کسب و کار باشد، این موارد مرتبط با مدیریت سازمان است و از مواردی هم چون ارزیابی تامین کنندگان، سیستم رضایت سنجی مشتریان، اصول تبلیغات و بازاریابی امروزی و مدیریت دانش است.
اما مبحث دوم این استاندارد در خصوص سیستم کیفیتی و چگونگی بهینه سازی این سیستم صحبت می کند به فرض مثال در شرکت های تولیدی در خصوص فرآیندهای خرید و فروش، مدیریت پروژه، سیستم ایمنی و در شرکت های تولیدی به شکل وسیع تر و در خصوص اقدامات اصلاحی و پیشگیرانه در خط تولید، کالییبراسیون دستگاه ها و تجهیزات و هم چنین نگهداری از ماشین آلات صحبت می کند.

ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت

دریافت ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت

برای دریافت ایزو 9001 سیستم مدیریتی کیفیت کافی است گوشی خود را برداشته و با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. روش دوم اطلاعات شرکت خود را از طریق منوی سفارش گواهینامه ایزو در سایت آروین ایزو ارسال فرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان شرکت با شما تماس حاصل فرمایند.

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205

مطلب پیشنهادی

دانلود مستندات ایزو 9001

در این سایت امکان دانلود تمامی مستندات ایزو 9001 ویرایش 2015 امکان پذیر شده است. …

کانال تلگرام