مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صدور گواهینامه ایزو 9001 کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید.....

زمان صدور گواهینامه ایزو 9001 کیفیت
گواهینامه ایزو 9001

معمولا برای صدور گواهینامه ایزو 9001 کیفیت، مشکلات فراوانی بر سر راه سازمان های علاقمند به این استاندارد وجود دارد. در این جا می خواهیم به این مشکلات و عوامل رفع آن بپردازیم.
به دلیل آن که گرفتن گواهینامه ایزو 9001 کیفیت، برای بسیاری از سازمان ها اجباری شده است مدیران زیادی می خواهند این مدرک را بگیرند. اما برخی محدودیت های زمانی و مادی باعث می شود که برخی از این مدیران برای اخذ این مدرک به تردید بیفتند. در این جا می خواهم روشی را برای شما عزیزان تشریح کنم که به وسیله آن بتوانید هر چه سریع تر این مدرک بین المللی را دریافت کنید.

گواهینامه ایزو 9001 کیفیت

زمان صدور گواهینامه ایزو 9001 کیفیت

شاهد آن هستیم که برخی از شرکت ها اعلام کرده اند که در عرض یک هفته کاری می توانند این مدرک را صادر کنند. چنین حرفی تقریبا محال است، زیرا اگر مدرک بین المللی باشد حداقل دو هفته طول می کشد که شرکت صادر کننده آن را برای نماینده خود بفرستد. پس چه جور این شرکت ها این جوری اعلام می کنند. به احتمال زیاد این مدارک توسط شرکت های ایرانی صادر می شود که البته گرفتن آن می تواند برای شرکت در مناقصات و نشان دادن آن به عنوان یک مدرک ایزو 9001 معتبر مفید باشد.

اما اگر قصد دریافت گواهینامه ایزو 9001 کیفیت بین المللی هستید بایستی سازمان شما ممیزی شود. برای پیاده سازی این استاندارد دو راهکار دارید. دریافت مستندات و الزامات از سوی شرکت مشاوره ایزو و یا دریافت مشاوره های حضوری توسط کارشناسان. شرکت آروین ایزو از سال 91 مشغول فعالیت در زمینه آموزش و مشاوره استاندارد های ایزو به صورت حضوری و غیر حضوری است و شما می توانید از طریق سازمان ما برای دریافت گواهینامه ایزو 9001 کیفیت اقدام نمایید. کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید.

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

 

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید