آراد برندینگ
خانه / دسته‌بندی نشده / تشریح آسان مراحل گرفتن ایزو

تشریح آسان مراحل گرفتن ایزو

در این متن می خواهیم آسان ترین راه حل برای مراحل گرفتن ایزو در کارخانه ها و شرکت ها بیان شود تا افرادی که به دنبال پیچیدگی زیاد نیستند بتوانند از آن استفاده کنند.
معمولا شرکت های مختلف برای توسعه کسب و کار خود و عقد قرار دادهای بزرگ در داخل و خارج از کشور، به اخذ مجوز ایزو نیاز دارند. زمانی که مدیران می خواهند ایزو را دریافت کنند ابتدا بایستی تمامی مراحل گرفتن ایزو را یاد بگیرند و سپس آسان ترین راه حل برای اخذ آن را در نظر بگیرند.

مراحل گرفتن ایزو

مراحل گرفتن ایزو در ایران

معمولا در کشور ایران برای اخذ ایزوی مورد نظر، ابتدا بایستی مشاور به سازمان بیاید و تمامی جزئیات و موارد مربوط به استاندارد را در سازمان مورد پیاده سازی قرار دهد. این روش برای افرادی که به دنبال ایجاد بهره وری و بهینه سازی در مجموعه خود هستند بسیار مفید و مناسب است. اما پس مدیرانی که قبلا بهینه سازی در سازمان خود ایجاد کرده اند و برای گرفتن گواهی عجله دارند چیکار کنند؟ معمولا برای این افراد راه حل های مناسبی ارائه می شود که در ادامه می خوانیم.

مراحل گرفتن ایزو

روش آسان دریافت ایزو در سازمان

اگر تنها قصد اخذ مجوز ایزو دارید، پیشنهاد می کنیم از cb های خصوصی بهره بگیرید. برای cb های دولتی بایستی حتما سازمان شما مورد مشاوره و پیاده سازی قرار گیرد، اما cb های خصوصی به این موارد احتیاج ندارد و در صورت درخواست مدیر سازمان، پیاده سازی هم انجام می پذیرد. cb های خصوصی هم بسیار معتبر هستند و هم از کشور های اروپایی و آسیای شرقی صادر می شود و هم اعتباری 3 ساله دارند و شما می توانید تا این مدت از مزایای آن بهره ببرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل گرفتن ایزو و هم چنین دریافت cb های معتبر و هم چنین هزینه های مربوط به آن از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

راه های ارتباطی

راه های ارتباطی

– شماره موبایل: 09902702205 – شماره ثابت: 08733230268 – آدرس ایمیل: iso-qal60@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

چگونه ایزو 9001 بگیریم؟

آیا تا به این فکر کرده اید که ایزو 9001 چقدر می تواند به کار …

کانال تلگرام