مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

راهنمای اخذ ایزو 9001 در کشور

آنچه در این مقاله میخوانید.....

اخذ ایزو 9001 در ایران
اخذ ایزو 9001

افراد زیادی هستند که به راهنمای کامل اخذ ایزو 9001 در کشور احتیاج دارند. به همین دلیل نیاز دانستیم که برای گرفتن مهم ترین استاندارد ایزو، شرح کاملی از آن انجام دهیم.
خوشبختانه در سال های اخیر تعداد شرکت هایی که در کشور روی به اخذ ایزو 9001 آورده اند بسیار زیاد شده است. این تعداد روز به روز در حال افزایش است چون مدیران فهمیده اند برای کسب درآمد و هم چنین سودآوری بیشتر نیاز است که تمامی سیستم های مدیریتی و کیفیتی را در سیستم خود رعایت کنند. شاید امروزه مهم ترین دلیل برای ورشکستگی بسیاری از کارخانه ها همین رعایت نکردن اصول مدیریتی و کیفیتی در سازمان هاست و مهم ترین عامل برای ایجاد این رویکرد، اخذ ایزو 9001 است. در این جا به مهم ترین کارهایی که یک شرکت نیاز است انجام دهد تا بتواند ایزو 9001 را در سیستم پیاده سازی کند پرداخته ایم و پیشنهاد می کنیم شما هم این مطلب را دنبال کنید.

اخذ ایزو 9001

اخذ ایزو 9001 در ایران

جهت پیاده سازی این استاندارد بایستی از افراد متخصص و شرکت های مشاوره ای در این زمینه کمک بگیرید، دقت داشته باشید که برخی از شرکت های مشاوره ای به صورت غیر حضوری خدمات خود را پیاده سازی می کند، این مورد هم می تواند مناسب باشد در صورتی که شرکت بخواهد اول تا آخر پیاده سازی این استاندارد را بر عهده بگیرد و از مشاوره های آنلاین شرکت های مشاوره ای بهره بگیرد.

پس شرکت های خدماتی و تولیدی اگر به فکر اخذ ایزو 9001 هستند به دو راهکار نیاز دارند، اولین راهکار عقد قرار داد با یک شرکت مشاوره ای در زمینه ایزو و انجام خدمات حضوری و دومین روش دریافت مستندات و روش های اجرایی مستندات و پیاده سازی آن برای سیستم خود است.

شرکت آروین ایزو با افتخار اعلام می کند که توانایی انجام این دو کار را دارد و به همین دلیل شرکت های متقاضی اخذ ایزو، می توانند با ما ارتباط بگیرند و اخذ ایزو 9001 را به وسیله رهنمودهای کارشناسان ما به سرانجام برسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما ارتباط بگیرید.

شماره موبایل: 09902702205
شماره ثابت: 08733230268

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید