مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید. مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند. کافیست فرم زیر را تکمیل نمائید.

ارائه انواع مستندات و روش های اجرایی ایزو

ساختار روش اجرایی‌ ها مطابق استاندارد ایزو ۱۰۰۱۳ (می‌تواند شامل: هدف، دامنه کاربرد، تعاریف، مراجع،شرح روش و پیوست‌ها )تعریف شود در قسمت شرح روش می‌توان گردش اطلاعاتی را به صورت نوشتاری یا بر اساس فلوچارت تشریح نماید.

چک لیست ممیزی تمامی استاندارد های ایزو

چک لیست ممیزی داخلی ایزو می تواند به سازمان ها در اثربخشی فرآیند ممیزی داخلی ایزو 9001 کمک فراوانی نماید این چک لیست به دو صورت فرآیند محور بر اساس فرآیندهای پیشنهادی و سوالات غیرتکرای قابل ویرایش تدوین شده و به عنوان راهنمایی جهت تدوین چک لیست نیز قابل استفاده می باشد.

گواهینامه ایزو زیر نظر سازمان استاندارد و تحت اعتبار ascb انگلستان

گواهینامه های “ISO” یا “آی سو” که در ایران به اشتباه “ایزو” تلفظ می شود، منظور گواهینامه هایی است که شرکت ها از مراکز صدور گواهینامه یا به اختصار CB ها (Certification Body) طی فرآیندی مشخص، به نشانه انطباق سیستم یا محصول و یا خدمات خود با استانداردهای منتشر شده سازمان جهانی استاندارد سازی یا به اختصار ISO (International Organization for Standardization) دریافت می کنند.

لیست کامل قیمت خدمات

نام خدماتتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
ارائه انواع مستندات و روش های اجرایی ایزو-سفارشیموجودتماس بگیرید
چک لیست ممیزی تمامی استاندارد های ایزو-سفارشیموجودتماس بگیرید
گواهینامه ایزو زیر نظر سازمان استاندارد و تحت اعتبار ascb انگلستان-سفارشیموجودتماس بگیرید
گواهینامه ایزو tuv center آلمان و certrome ایتالیا تحت اعتبار conaipp-سفارشیموجودتماس بگیرید

مجموعه آروین ایزو شما را به ارائه بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید. مختص افرادی که گواهینامه ایزو می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند. کافیست فرم زیر را تکمیل نمائید.

درباره ما :

شرکت مهندسین مشاورین آروین ایزو برای تمامی افراد و سازمان هایی که قصد دریافت مدرک ایزو، پیاده ساز یو آموزش آن را دارند راهکارهای مناسبی ارائه می کند. به فرض مثال شرکت هایی که قصد دریافت مدرک تحت اعتبار iaf را دارند صفر تا صد مشاوره و پیاده سازی را ارائه می کند. هم چنین این شرکت برای سازمان هایی که به دنبال اخذ ایزو فوری هستند در مدت زمان یک هفته الی 10 روز کاری مدرک معتبر ایزو با قابلیت استعلام و کد ریجستری ارائه می کند. شرکت مشاورین آروین ایزو برای اشخاصی که به دنبال بالا بردن رزومه کاری، استخدام و مهاجرت هستند آموزش های حضوری و مجازی از دوره های ایزو برگزار می کند و پس از گذراندن دوره های آموزشی و قبولی در آزمون برای این اشخاص مدرک معتبر بین المللی از سازمان های سرت رم و توف سنتر صادر می کند. در آخر باید بگوییم که طراحی تمامی مستندات ایزو شامل روش های اجرایی، فرم و دستورالعمل های کاری یکی دیگر از خدمات این شرکت به حساب می آید.

مدیر فروش مجموعه آروین ایزو

خانم محمدی

Call Now Buttonتماس بگیرید