آراد برندینگ
خانه / گواهینامه ایزو / نحوه دریافت گواهینامه ایزو آموزشی

نحوه دریافت گواهینامه ایزو آموزشی

بسیاری از شرکت های آموزشی که در زمینه ایزو فعالیت می کنند خواهان نحوه دریافت گواهینامه ایزو آموزشی از مجموعه های فعال در این زمینه را دارند. دریافت چنین مدارکی نیاز به یک سری پیش نیازها دارد که در ادامه در خصوص روند دریافت آن و هم چنین هزینه های مربوط به این مدارک توضیح داده ایم.
در حال حاضر بازار گواهینامه ایزو آموزشی بسیار داغ است. این را می توان از شرکت های فعال در این زمینه پرس و جو کرد. اگر می خواهید بدانید که چگونه می توان برای دانش پذیران خود این مدارک را صادر کنید پس ادامه همین متن را با دقت مطالعه بفرمایید.

گواهینامه ایزو آموزشی

معرفی گواهینامه ایزو آموزشی

یک مدرک بین المللی است که مدت زمان، امتیاز و آموزش در آن قید می گردد. این مدارک دارای کد ریجستری است که می توان با مراجعه با سامانه آن شرکت بین المللی و وارد کردن این کد ریجستری در این سامانه، استعلام کامل را از این مدارک دریافت کرد. اما این که چگونه این مدارک آموزشی صادر می شود نیاز به تعریف یک سری فرآیندها داریم.

مدارک مورد نیاز صدور گواهینامه ایزو آموزشی

برای صادر کردن چنین مدرکی نیاز است که اطلاعات کامل تمامی دانش پذیران را داشته باشیم. این اطلاعات شامل نام و نام خانوادگی، آموزشی که توسط شرکت داده شده است، موقعیت سازمانی که دوره های آموزشی در آن جا برگزار شده و هم چنین امتیازی که هر کدام از دانش پذیران گرفته اند است. برای راحت تر شدن کار، یک فرمی طراحی کرده ایم و شما می توانید با دریافت این فرم از کارشناسان فروش ما، تمامی اطلاعات دانش پذیران را در این فرم وارد کنید و برای ما ارسال نمایید.

گواهینامه ایزو آموزشی

بهترین نوع گواهی ایزو آموزشی

در حال حاضر شرکت qal انگلستان از جایگاه خاصی برای صدور این مدارک برخوردار است و حوزه فعالیت این شرکت بین المللی تنها معطوف به آموزش ایزو نیست. هزینه مربوط به صدور گواهینامه ایزو آموزشی از شرکت Qal به ازای هر نفر 70 هزار تومان است. و برای دانش پذیران با تعداد تخفیفات مناسبی در نظر گرفته می شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافی است با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205

مطلب پیشنهادی

اخذ گواهینامه ایزو فوری

گواهینامه ایزو امروزه دریافت گواهینامه ایزو فوری از ضروریات مهم سازمان وشرکت ها می باشد.این …

کانال تلگرام