مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مراحل اخذ ایزو 9001 سیستم مدیریت کیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید.....

راه های اخذ ایزو 9001 چیست:مزایای اخذ ایزو 9001

( سیستم مدیریت کیفیت) یکی از گواهینامه های پردرخواست می باشد که معمولا بین یک هفته تا پانزده روز به دست مشتری خواهد رسید. البته برای کسانی که نیازمند دریافت سریع گواهینامه ایزو 9001 هستند استثناء وجود داشته و می توان در مدت زمان دو تا پنج روز گواهینامه درخواستی خود را دریافت کنند.
5 قدم جهت اخذ ایزو 9001 وجود دارد که هر سازمانی می بایست آن را طی کند. این مراحل شامل موارد زیر است:

راه های اخذ ایزو 9001 چیست:

قدم اول: استاندارد ایزو باید درست انتخاب شود. سازمان باید اطمینان حاصل کند که استاندارد مربوطه با سازمان هماهنگ و متناسب است.
قدم دوم: با اهداف ارتباط داشته باشید، برای ثابت نمودن یک سیستم مدیریت، نیازمند توسعه هدف های سازمان از طرف مدیریت ارشد سازمان می باشد و حمایت توجه مدیریت ارشد در تمام مراحل اخذ ایزو 9001 امری بس ضروری است.
قدم سوم: آموزش های ایزو نیازمند اجرایی شدن و داشتن یک برنامه ریزی درست می باشند. اگر با ایزو آشنایی ندارید و از استاندارد های آن کاملا بی اطلاع هستید، گذراندن یک دوره آموزشی می تواند بسیار کارآمد و مفید باشد.
قدم چهارم: استقرار سیستم مدیریت:
قسمت اصلی از گرفتن گواهینامه ایزو، شامل فرآیندهایی از جمله مدیریت، تحقق محصول، تامین منابع اصلی، تجزیه و تحلیل جهت بهبود می شود.
قدم پنجم: برای دریافت گواهینامه ایزو معتبر نیازمند انتخاب یک شرکت معتبر و با تجربه در زمینه صدور گواهی هستید. جهت انتخاب شرکت مورد نظر را به خوبی بشناسید سپس درخواست صدور گواهینامه ایزو دهید.

اخذ ایزو 9001

مزایای اخذ ایزو 9001

همان طور که می دانید، اجرایی شدن استاندارد های ایزو در سازمان، می تواند موجب بهبود شود. این روش همانند یک دارو عمل می کند باید داروی مناسب و هماهنگ سازمان را پیدا کنیم و سپس به سازمان تزریق نماییم تا موجبات بهبود را در شرکت پدید آوریم، پس در این رابطه می بایست حتما از نظرات کارشناسان و مشاورین استفاده کنید. بسیاری از مجموعه های ایرانی نمی دانند که چه ایزویی مناسب کار آن هاست و متاسفانه برخی از آن ها استانداردی را انتخاب می کنند که نمی تواند روند بهبود را در شرکت ایجاد کند، پس برای رسیدن به مزایای دریافت ایزو می بایست حتما به سازمان دقت شود.
از مهم ترین مزایای مربوط به اخد سیستم مدیریت کیفیت می توان به بازاریابی دقیق و هدفمند شرکت به علاوه ارتباطات سازمان و تضمین کیفیت اشاره کرد که در مقالات بعدی بیشتر در رابطه با آن توضیح خواهیم داد.
شرکت ما یکی از برترین و معتبرترین شرکت های اخذ ایزو 9001 با سابقه چندین ساله در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

                                     خانم محمدی مدیر فروش: 09185210731
                                     آقای آروین کریمی پور مدیریت: 09902702205
خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید