مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لیست شرکت های گواهی دهنده ایزو در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید.....

لیست شرکت های گواهی دهنده ایزو:وظیفه شرکت گواهی دهنده ایزو در ایران:کارشناسان arvin iso چگونه کار می کنند:
شرکت ارائه دهنده ایزو

آیا در فکر پیاده سازی استاندارد بین المللی هستید و می خواهید با شرکت های گواهی دهنده ایزو در ایران هستند آشنا شوید؟ ما در این مقاله لیست شرکت های گواهی دهنده استاندارد های جهانی که تحت اعتبار iaf هستند را به شما معرفی خواهیم کرد.
از آنجایی که تعداد گواهی دهندگان ایزو در ایران بسیار زیاد است و نمیتوان نام تک تک آنها را برد زیرا تعداد آن ها مرتبا در حال کاهش و افزایش می باشد. با این حال در ایران cb های زیادی در حال فعالیت هستند. که نماینده شرکت های خارجی هستند و مورد تایید سازمان تایید صلاحیت ( NACL) و ASCB می باشند.
در خصوص مجوزهای CE لازم است بدانید که هیچ شرکت ایرانی نمی تواند آن را ثبت کند و حتما این کار باید توسط شرکت های اروپایی انجام می شود و تعرفه آن به صورت یورو محاسبه می شود.

لیست شرکت های گواهی دهنده ایزو:

ما در این مقاله به لیست گواهی دهنده ایزو در ایران اشاره می کنیم که توسط نماندگی معتبر arviniso انجام می شود:

  1. مراجع صدور گواهی تحت اعتبار IAF و NACI: بسیاری از مراجع همچون BRSM انگلستان و g.certi آمریکا توسط نمایندگی های خود در ایران صادر می شود که بالاترین سطح اعتبار در میان تمامی گواهینامه های ایزو را دارد و مورد تایید سازمان تایید صلاحیت ایران می باشد.
  2. مراجع صدور گواهینامه تحت اعتبار ASCB: دومین مرجع از هم به صورت cb دولتی و هم cb خصوصی توسط نمایندگی های آن در ایران صادر می شود که می توان به grobal group انگلستان و qal انگلستان اشاره کرد
  3. مراجع صدور گواهینامه تحت اعتبار CONAIP: سومین مرجع که مربوط به certrome ایتالیا می باشد به عنوان cb خصوصی یا به عبارتی دیگر ایزو فوری صادر ی شود.

    شرکت ارائه دهنده ایزو

وظیفه شرکت گواهی دهنده ایزو در ایران:

ما در آموزش و پیاده سازی ایزو در سراسر ایران تخصص داریم و خدمات ساده و مقرون به صرفه ای همراه با پرداخت اقساطی ارائه می دهیم و تا به امروز، ما گواهینامه هایی را در 23 شهر ایران اجرا کرده ایم.
ما می دانیم که پیاده سازی و مدیریت یک استاندارد ایزو می تواند کمی دلهره آور به نظر برسد و در اینجا در کیفیت خدمات ایزو، ما به “ساده نگه داشتن آن” افتخار می کنیم. ما می توانیم در تمام پروسه، از ارزیابی اولیه تا صدور گواهینامه و فراتر از آن، از شما پشتیبانی کنیم و حتی آموزش ایزو و خدمات مشاوره ایزو را برای کمک به حداکثر رساندن مزایای گواهینامه خود ارائه دهیم.

  1. ما به خوبی با سازمان های در هر زمینه ای که فعالیت داشته باشند کار می کنیم و قول می دهیم به شما کمک کنیم استانداردهای مدیریت را به نحو مثبتی پیاده کرده و مزایای زیادی برای کسب و کار شما به وجود می آورد.
  2. ما درک می کنیم که پیاده سازی استاندارد ایزو گاهی اوقات به عنوان یک فرایند طولانی و پر زحمت تلقی می شود، اما با arvin iso شما در مدت 6-8 هفته گواهینامه خواهید گرفت.
  3. ما با شما و بقیه نیروی کار همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل شود که سیستم ها به بهترین نحو در کارآمدترین زمان در مشاغل گنجانده شده اند.
  4. با اطمینان از درک ما از سازمان شما، نحوه ساختاردهی شما و سیستم های فعلی ما کسب و کار شما و موفقیت آن را همیشه در سرلوحه کار خود قرار می دهیم.

کارشناسان arvin iso چگونه کار می کنند:

یکی از اولین گام ها در پروژه انتقال یا پیاده سازی سیستم مدیریتی این است که سیستم های حال حاضر سازمان متقاضی با الزامات استانداردهای بین المللی مقایسه شود. با دریافت دستورالعمل های شما، ما ترتیبی می دهیم که یکی از کارشناسان ارشد ما مدتی را با شما بگذراند تا تجزیه و تحلیل عمیقی از فعالیت های کسب و کار شما انجام دهد که مستقیماً بر استاندارد مورد نیاز تأثیر می گذارد. سپس یک برنامه عملیاتی دقیق برای کل پروژه تهیه و موافقت می شود.
سپس ما شما را در آرامش می گذاریم تا به فعالیتهای عادی خود ادامه دهید در حالی که راهنمای شما و سایر اسناد مربوطه را آماده می کنیم. تمامی اسناد به صورت دقیق ارائه شده و برای شما توضیح داده می شود و هرگونه اقدام اصلاحی عدم انطباق تأیید می شود. سپس گواهینامه ایزو دفترچه راهنما، آرم و شماره ثبت نام به شما ارائه می شود.
فرآیند صدور گواهینامه از ارزیابی اولیه تقریباً شش هفته به طول می انجامد. پس از تأیید، پشتیبانی تلفن یا ایمیل در حال انجام برای شما ارائه می شود.
سپس استاندارد توسط شریک حسابرسی ما نظارت می شود، که پس از شش ماه و سالانه ممیزی اعتبارسنجی، یک بازدید حمایتی انجام می دهد.
اگر علاقمند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد گواهینامه ایزو و مزایای آن هستید، با کارشناسان یکی از برترین شرکت های گواهی دهنده ایزو در ایران تماس و مشاوره رایگان بگیرید.
شماره موبایل: 09185210731
شماره موبایل: 09902702205

خانم محمدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مدیریت مجموعه: آروین کریمی پور

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09902702205

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

مشاور فروش: خانم محمدی

راه های ارتباطی:

phone icon شماره تماس: 09185210731

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

email icon ایمیل: info@arviniso.com

مجموعه آروین ایزو شما را به خرید بهترین خدمات ایزو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید